Polski Deutsch Český
Quick Find

Use keywords to find the product you are looking for


Advanced Search

Poznaj nas

Kilka słów o nas 
Jesteśmy młodą, polską firmą działającą od 2015 roku. Od początku działamy w obszarze branży meblarskiej.Nasz debiut rozpoczęliśmy na rynku angielskim i polskim, z czasem rozszerzając swoją działalność na rynek niemiecki.

Naszym celem jest dostarczanie Państwu produktów o wysokiej jakości i nowoczesnym designie. Oprócz tego bardzo ważna jest dla nas satysfakcja klienta. Dlatego w naszej pracy stawiamy na najwyższy poziom obsługi klienta. Osoby pracujące w naszym zespole są otwarte i pełne dobrych chęci, a przy tym pełne profesjonalizmu. Zawsze służymy pomocą!

Nasze produkty
Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którym zależy aby jego wnętrze miało ciekawy charakter i bardzo dobrą jakość wykonania. Meble, które oferujemy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają komfort użytkowania i nowoczesny design.
U nas, każdy znajdzie coś dla siebie.

Co nas wyróżnia?
W pracy kierujemy się 3 zasadami:

1. Twoje Wnętrze to Nasza Pasja
2. Liczy się jakość! Nie jakoś...
3. Klient nasz fan, czyli zadowolenie gwarantowane :)

Pozdrawiamy,
zawsze uśmiechnięty :)
Zespół Krak Meble

Contact
 
      info@sstore.pl
 
tel. 0 781 802 300
      0 781 802 400
      032 280 37 29
I accept
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.